Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie

Uwaga strona archiwalna. od 30.06.2013. Adres ul.Staszica 11, 08-400 Garwolin. Ogólne info o parafii. Dekret o odpustach w Roku Wiary. Dziekujemy za zdjecia z albumów rodzinnych pani Witaczynskiej, państwa Rękawków, Michalików, Kołodziejczyków, Boguszów, umieszczonych w galerii Arche. Jesli posiadadacie Państwo zdjecia z wydarzeń religijnych lub związane z parafią i chcecie aby tworzyły historie parafii na naszej stronie internetowej, bardzo proszę o kontakt przemienienieparafiagarwolin.pl. Od roku.

OVERVIEW

The domain archiwum.parafiagarwolin.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have inspected nineteen pages within the website archiwum.parafiagarwolin.pl and found twenty websites referencing archiwum.parafiagarwolin.pl.

ARCHIWUM.PARAFIAGARWOLIN.PL TRAFFIC

The domain archiwum.parafiagarwolin.pl has seen diverging quantities of traffic through the year.
Traffic for archiwum.parafiagarwolin.pl

Traffic ranking (by month) for archiwum.parafiagarwolin.pl

Traffic ranking by day of the week for archiwum.parafiagarwolin.pl

LINKS TO DOMAIN

Kolegiata pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, Parafia, Ogłoszenia parafialne, aktualności

W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 10. Bp Piotr Sawczuk rozpoczął wizytację naszej parafii. Wizytacja została zainaugurowana ingresem ks. Biskupa i przekazaniem mu kluczy od Kościoła przez naszego proboszcza ks. bp spotkał się z Radą Parafialną.

WHAT DOES ARCHIWUM.PARAFIAGARWOLIN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of archiwum.parafiagarwolin.pl Mobile Screenshot of archiwum.parafiagarwolin.pl Tablet Screenshot of archiwum.parafiagarwolin.pl

ARCHIWUM.PARAFIAGARWOLIN.PL SERVER

I identified that the main page on archiwum.parafiagarwolin.pl took three thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider archiwum.parafiagarwolin.pl not secure.
79.96.41.59

SERVER OS

We observed that this domain is implementing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain archiwum.parafiagarwolin.pl had the following on the web site, "Dekret o odpustach w Roku Wiary." We analyzed that the webpage said " Dziekujemy za zdjecia z albumów rodzinnych pani Witaczynskiej, państwa Rękawków, Michalików, Kołodziejczyków, Boguszów, umieszczonych w galerii Arche." It also stated " Jesli posiadadacie Państwo zdjecia z wydarzeń religijnych lub związane z parafią i chcecie aby tworzyły historie parafii na naszej stronie internetowej, bardzo proszę o kontakt przemienienieparafiagarwolin."

SEEK OTHER WEB SITES

Cmentarz Parafialny

Witamy na stronie internetowej Cmentarza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie. W naszym serwisie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące cmentarza. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony i skorzystania z interaktywnego planu cmentarza. Oddajemy do Państwa dyspozycji system GROBONET 2. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do działu kontakt.

Parafia św. Jana Chrzciciela w Czerniczynie

W tygodniu - według zamówionych intencji. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Od poniedziałku do soboty przed Mszą wieczorową, w niedzielę ok. W miesiącu październiku o godz. Pierwszy piątek i sobota miesiąca.

Cmentarz Parafialny

Witamy na stronie internetowej Cmentarza Parafialnego w Garbatce-Letnisku. W naszym serwisie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące cmentarza. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony i skorzystania z interaktywnego planu cmentarza. Oddajemy do Państwa dyspozycji system GROBONET 2. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do działu kontakt.

Biblioteka Publiczna w Gomulinie

Wtorek, 7 lipca 2015. Spotkanie z panią Krystyną Wieczorek. W czerwcu odbyły się dwa spotkania z pisarką, panią Krystyną Wieczorek autorką m. W spotkania wzięła udział młodzież z Gimnazjum w Gomulinie oraz członkowie Klubu Dorosłego Czytelnika. Środa, 13 maja 2015. Czytamy pisma Jana Pawła II - Biblioteka w Woźniakach. Niedziela, 3 maja 2015. Wtorek, 28 kwietnia 2015. Piątek, 10 kwietnia 2015. Czytamy pisma Jana Pawła II.